Увільнення по повістці. ТАК чи НІ?

увільнення по повістці

Працівника призивають на строкову службу. Чи може бути повістка про виклик на збірний пункт для відправки – підставою для видання наказу про увільнення працівника від роботи із збереженням місця роботи, посади, середньої заробітної плати до дня фактичної демобілізації?

Відповідь

Відповідно до Закону України від 14.05.2015 № 433-VIII Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України до Кодексу законів про працю України внесені наступні зміни:

до статті 119:
у частині третій слова

призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період

Читати далі …